NIEPUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W BRATKOWICACH
Lekcja z Native Speakerem
2024-01-23

Lekcja z Native Speakerem

Przedstawiamy rewolucyjne podejście do nauki języka angielskiego - Native Speaker w naszej szkole, we współpracy ze szkołą angielskiego online Tutlo!
Z dumą ogłaszamy, że nasza szkoła włączyła się w program, który umożliwia naszym uczniom regularny kontakt z native speakerem podczas zajęć z angielskiego. To niezwykła szansa na doskonalenie umiejętności językowych dla naszych uczniów! Na lekcjach angielskiego łączymy się z native speakerem. Uczniowie ostatnie 10-20 minut każdej lekcji korzystają z arkuszy i gier językowych utrwalając wiedzę. Naszym celem jest pokonanie bariery językowej i urozmaicenie procesu nauki. W najbliższych tygodniach każda klasa będzie miała okazję skorzystać z lekcji z native speakerem, dzięki trzymiesięcznemu dostępowi do nowej usługi dla szkół: Native Speaker na żądanie!
Trzymamy kciuki za rozwój naszych uczniów i cieszymy się, że już teraz inaugurujemy program "Native Speaker w każdej szkole"!