Wojewódzki Konkurs  „Nam Henryk Sienkiewicz patronuje”.
2019-12-06
Uczeń naszej szkoły Bartosz Olbrot z klasy 7 zdobył wyróżnienie w XIV edycji Wojewódzkiego Konkursu pod hasłem „Nam Henryk Sienkiewicz patronuje”. Bartosz wykonał prezentację multimedialną pt. „Wycieczka śladami Henryka Sienkiewicza”.

Podziękowanie za współtworzenie tegorocznej odsłony akcji Narodowego Czytania
2019-12-03
Prezydent Rzeczpospolitej Polskiej Andrzej Duda skierował do naszej szkoły list, w którym pisze: „serdecznie dziękuję za współtworzenie tegorocznej odsłony akcji Narodowego Czytania…”.

VIII edycja Konkursu Pięknego Czytania
2019-12-02
„Gdy się ktoś zaczyta, zawsze się czegoś nauczy, albo zapomni o tym, co mu dolega, albo zaśnie – w każdym razie wygra”

DZIEŃ ŻYCZLIWOŚCI I POZDROWIEŃ
2019-11-29
„Życzliwość to język, który niesłyszący może usłyszeć i niewidzący zobaczyć”. Mark Twain

Międzyszkolny Konkurs Wiedzy -  Łukasz Ciepliński ps. Pług –  niezłomny dowódca AK – WiN.
2019-11-29
22 listopada b.r. został zorganizowany w naszej szkole Międzyszkolny Konkurs Wiedzy - Łukasz Ciepliński ps. Pług – niezłomny dowódca AK – WiN pod patronatem pana Tomasza Wojtona radnego powiatu.

Dyskoteka andrzejkowa klas I-III
2019-11-29
Andrzejki to ostatnia chwila do zabawy tuż przed nadchodzącym adwentem. Z tej okazji 29 listopada w szkole odbyła się dyskoteka andrzejkowa dla uczniów klas I-III.

Finał akcji
2019-11-20
"Każdy gest, nawet najdrobniejszy… zmienia świat, czyjś świat".

Dzień Świętego Marcina - Martinstag
2019-11-18
Podczas gdy w Polsce obchodziliśmy Święto Niepodległości, Niemcy świętowali Dzień Świętego Marcina - Martinstag.

Koncert Pieśni Patriotycznych w Bratkowicach
2019-11-17
W niedzielę 17 listopada 2019 r. w Kościele św. Jana Chrzciciela w Bratkowicach odbył się Koncert Pieśni Patriotycznych, w którym brała udział delegacja naszej szkoły.