NIEPUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W BRATKOWICACH
Mikołajki w naszej szkole
2023-12-06

Mikołajki w naszej szkole

Jak co roku, 6 grudnia, Święty Mikołaj odwiedził naszą szkołę wraz ze swoim orszakiem.

Długie oczekiwanie dzieci przerodziło się w radość z otrzymanych prezentów. Okazało się, że wszyscy byli grzeczni i zasłużyli na nagrodę. Nasz szkolny Św. Mikołaj wręczył wszystkim uczniom paczki z prezentami. Każda klasa zrobiła sobie pamiątkowe zdjęcie z Mikołajem. Następnie uczniowie klas IV-VIII wybrali się do kina na film pt. ,,Uwierz w Mikołaja”. Seans przeniósł nas w magiczny czas świąt Bożego Narodzenia. Uczniowie klas I-III wraz z wychowawcami wybrali się do sali zabaw "Fantazja". Uczniowie miło spędzili czas na wspólnych zabawach, warsztatach na temat zdrowego żywienia oraz samodzielnie wykonali lizaki. Podczas pobytu dzieci odwiedził Św. Mikołaj, który wraz ze Śnieżynkami wręczył im prezenty.

Był to dzień pełen zabawy, radości i prezentów!

Z niecierpliwością czekamy na nadchodzące, piękne święta Bożego Narodzenia!