Dzień Dziecka i Sportu
2021-06-02

Dzień Dziecka i Sportu

"Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się ze wszystkich sił, tego czego się pragnie." (Paulo Coelho)

W tym dniu było tylko najwyżej 3 lekcje. Najmłodsze klasy świętowały od rana. Wychowawcy przygotowali dla nich ciekawe zajęcia artystyczne, gry, filmy, zabawy ruchowe i inne zajęcia integracyjne. Klasy IV – VIII zaczęły świętować po trzeciej lekcji. Były międzyklasowe zmagania sportowe klas VI – VIII ( gra w koszykówkę i siatkówkę). Klasowe gry i zabawy ruchowe a także klasowe grillowanie. Wszyscy uczniowie otrzymali słodycze; wafelki i lizaki. Pogoda w tym roku dopisała więc wszystkie zajęcia na podwórku i boisko przebiegały w wesołej atmosferze.