OGÓLNOPOLSKI KONKURS „ZUCH Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO”
2020-05-14

OGÓLNOPOLSKI KONKURS „ZUCH Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO”

Dnia 26. lutego 2020 r. chętni uczniowie klas I-III wzięli udział w semestralnej edycji Ogólnopolskiego Konkursu „Zuch z języka angielskiego” organizowanego przez Centrum Edukacji Szkolnej.

Konkurs weryfikował znajomość słownictwa, struktur gramatycznych, konstrukcji i wyrażeń językowych o różnej skali trudności. W tegorocznej edycji swoją wiedzę i umiejętności sprawdzali uczniowie: Maja Czech, Igor Kardyka, Adam Lis, Kamil Łyczko, Wiktoria Przybyło-Lachcik, Lidia Szopa, Antonina Szczepanik, Błażej Wołowiec (klasa I) Julia Dworak, Gabriel Przywara, Amelia Reguła, Oliwer Żuczek (klasa II), Erika Michalski, Daria Szopa, Natalia Płatek (klasa III).

Wszyscy uczestnicy konkursu zajęli wysokie miejsca w ogólnopolskim rankingu. Największą wiedzą i umiejętnościami wyróżnili się uczniowie:

Błażej Wołowiec – klasa I (1. miejsce) – grawerowany dyplom laureata oraz nagroda książkowa,

Daria Szopa – klasa III (4. miejsce) – dyplom laureata oraz nagroda książkowa,

Julia Dworak – klasa II (8. miejsce) – dyplom laureata

Gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu i życzymy dalszych sukcesów!