OGÓLNOPOLSKI KONKURS „GALILEO Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO”
2020-05-14

OGÓLNOPOLSKI KONKURS „GALILEO Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO”

W dniu 4. marca 2020 r. chętni uczniowie klas IV-VIII przystąpili do Ogólnopolskiego Konkursu „Galileo z języka angielskiego” organizowanego przez Centrum Edukacji Szkolnej.

Konkurs obejmował zagadnienia z zakresu struktur gramatycznych, leksykalnych, sprawdzał umiejętność rozumienia tekstów pisanych, znajomość funkcji językowych oraz w klasach V-VIII wiadomości dotyczące krajów anglojęzycznych.

W bieżącym roku szkolnym swoją wiedzę i umiejętności sprawdzali uczniowie: Aleksandra Irzeńska, Krzysztof Krupa, Zuzanna Pałka, Emilia Szczepanik, Jakub Trzyna, Nicola Warzybok (klasa IV), Blanka Bachórz, Cyprian Bednarz, Jakub Bodzioch, Mikołaj Dworak, Antoni Homa, Kacper Kwoka, Wiktoria Kwoka, Amelia Przywara, Natalia Urban, Jakub Zawisza (klasa V) Martyna Chmaj, Karolina Dworak, Aleksandra Kwoka, Marcel Puklicki (klasa VI), Mikołaj Buda, Julia Cisek, Jakub Dworak, Julia Kopeć, Bartosz Olbrot, Patrycja Płatek, Kacper Sobiesiak (klasa VII), Mikołaj Bachórz, Amelia Borenet, Miłosz Buda, Gabriela Jucha, Kacper Krówka, Magdalena Surowiec, Maksymilian Szlęk (klasa VIII).

Najwyższe miejsca w konkursie uzyskali:

Miłosz Buda – klasa VIII (5. miejsce) – dyplom laureata oraz nagroda książkowa,

Martyna Chmaj – klasa VI (8. miejsce) – dyplom laureata,

Nicola Warzybok – klasa IV (9. miejsce) – dyplom laureata,

Jakub Trzyna – klasa IV (13. miejsce) – dyplom wyróżnienia.

Wszystkim uczestnikom konkursu gratulujemy uzyskanych wyników i życzymy kolejnych sukcesów!