Wigilia szkolna 2019
2019-12-20

Wigilia szkolna 2019

Jest taki dzień, w którym czujemy szczególną więź i nawet w szkole czujemy się, jak jedna rodzina. Taki właśnie bożonarodzeniowy nastrój zapanował w dniu 20 grudnia.

Jak co roku, tuż przed Świętami Bożego Narodzenia zasiedliśmy do wspólnego stołu. Wspólne świętowanie rozpoczęło się tradycyjnym kolędowaniem, również zaśpiewaliśmy kolędy w różnych językach: angielskim, niemieckim, czeskim. Po wspólnym kolędowaniu Pani Dyrektor złożyła życzenia dla wszystkich uczniów i nauczycieli życząc zdrowych, spokojnych świąt, wszelkiej pomyślności. Po życzeniach złożonych przez Panią Dyrektor wspólnie podzieliliśmy się opłatkiem. Następnie wspólnie zasiedliśmy do stołu, aby zjeść potrawy wigilijne. Wigilia szkolna wprowadziła  nas w miły, rodzinny, świąteczny klimat Świąt Bożego Narodzenia.