Podziękowanie za współtworzenie tegorocznej odsłony akcji Narodowego Czytania
2019-12-03

Podziękowanie za współtworzenie tegorocznej odsłony akcji Narodowego Czytania

Prezydent Rzeczpospolitej Polskiej Andrzej Duda skierował do naszej szkoły list, w którym pisze: „serdecznie dziękuję za współtworzenie tegorocznej odsłony akcji Narodowego Czytania…”.

Oprócz listu, w przesyłce dołączona została książka zatytułowana „Nowele Polskie”. Wydawnictwo ma charakter okolicznościowy - nosi logo "Narodowe Czytanie” (zbiór nowel został wydany przez Kancelarię Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej, Warszawa 2019). Na jednej ze stron poprzedzających teksty nowel znalazł się wpis Agaty Kornhauser-Duda i Prezydenta Andrzeja Dudy. Para prezydencka podpisuje się pod wpisem „Z podziękowaniem za wspólny udział w Narodowym Czytaniu „Nowel Polskich”. W przesyłce znalazła się również Flaga Polski.

Przypomnijmy, że nasza szkoła po raz kolejny wzięła udział w Narodowym Czytaniu.