Uroczyste zakończenie roku szkolnego
2018-06-22

Uroczyste zakończenie roku szkolnego

22 czerwca odbyło się w naszej szkole uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018.

Ten dzień rozpoczęliśmy mszą świętą z udziałem pocztu sztandarowego w kościele parafialnym.

Uczniowie klasy III przedstawili krótką, humorystyczną scenkę pt. "Wakacyjna podróż", w której zagrali nieumiejętne pakowanie bagażu oraz zabieranie zbyt dużej ilości niepotrzebnych rzeczy. Zaprezentowali sposoby spędzania wolnego czasu zachęcając koleżanki i kolegów między innymi do czytania książek. Ciekawymi piosenkami pożegnali kończący się rok szkolny.

Następnie uczniowie otrzymali nagrody za rozstrzygnięte konkursy, 100% frekwencję, czytelnictwo oraz świadectwa z paskiem z nagrodami książkowymi.

Zakończony rok przebiegał pracowicie, z dużą ilością konkursów, wycieczek i dni specjalnych wzbogacajacych życie szkoły. Wszystkim życzymy udanych wakacji.